MAATIA CRA ANTRACITE

Syrová díky kůži CRAZY HORSE

autentická minimalismem

elegantní v antracitově černé

Velkorysý vnitřní prostor, jednoduchý design, špičkový materiál, zcela ojedinělé ruční šití, pečlivé vypracování do nejmenších detailů, to jsou hlavní znaky kabelky HALIGO MAATIA CRA ANTRACITE. Šití v ruce, steh za stehem voskovanou nití pevným tradičním sedlářským stehem, prémiová pravá kůže Crazy Horse s Pull - up efektem a nadčasový styl vám i po létech nošení připomenou, jak správná byla vaše volba. Kabelka je doplněna designovým ramenním popruhem v černé barvě.

Useň je krásně hladká, zažehlená i z rubové strany, není nutná podšívka. Naopak vynikne struktura a přirozenost použitého přírodního materiálu.

Kabelka je překvapivě prostorná a uživatelsky komfortní.

  • materiál : Italská hovězí useň Crazy horse Pull - up. Jedná se o speciální paměťovou useň, vyráběnou v Itálii, která je promaštěná oleji a vosky a má jemně broušený matující povrch, který se nustále vyvíjí a pracuje. V místech ohybů a používání vznikají barevné variace odstínu a useň získává nezaměnitelnou patinu.
 

Zakázková výroba, klikněte pro více info
Značka: HALIGO
4 600 Kč
Kategorie: Kabelky
Záruka: 3 roky
šířka: 33 cm
výška: 25 cm
hloubka: 10 cm
ramenní popruh: délka 115 cm nebo dle dohody, šíře 3 cm
vnitřní kapsa: ne
zapínání: magnetický uzávěr
karabina na klíče: ne
podšívka: ne
velikost: větší střední
nosnost: 1 kg
způsob výroby: ruční šití

MAATIA pojme věci na celý den. Velkou peněženku, mobil, deštník a třeba i foťák ..má opravdu velkorysý vnitřní prostor, je se samozřejmostí ručně šitá pevnou voskovanou nití, kvalitní kovové komponenty unesou spolehlivě vše potřebné. Všechny kabelky řady MAATIA jsou vykrojeny z jednoho kusu kůže, čímž získávají maxi bonus naprosto autentického vzhledu. Mají charakteristické obrácení bočních linií do líce a prošití pevným sedlářským stehem, překlápěcí klopna má ikonický výkroj typický pro tuto řadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu