O Haligo

 

 Haligo to jsou unikátní, na trhu zcela ojedinělé, v ruce šité kabelky z prémiové italské kůže.
 

Haligo to je okouzlení kůží, vášeň pro tradiční řemeslo, jednoduchý styl a touha tvořit,

spojená s kvalitou, která trvá.

 

 

 

 

 

 

Kabelky, tašky, náramky a další doplňky z pravé kůže navrhujeme a vyrábíme tradičními brašnářskými postupy v autorské dílně na severní Moravě.

 

Nabízíme kabelky a doplňky z prémiových materiálů v jednoduchém, nadčasovém, funkčním stylu za férové ceny, které zahrnují i hodnotu minimalizace ekologické stopy.

 

 

  

Používáme kvalitní, atestované materiály

Tvůrčí cesta každého výrobku Haligo začíná vykrojením z většího kusu usně. Výrobky zhotovujeme  zejména z českých a italských usní té nejvyšší kvality. Nabízíme výrobky taktéž ze špičkových usní,opatřených ochrannou známkou PELLE CONCIATA AL VEGETALE IN TOSCANA.

Tyto toskánské koželužny činí kůže, které jsou sekundárním produktem masného průmyslu, přírodními tříslovinami, jako je kůra stromů, listy olivovníků a části rostlin. Právě proto se výrobky z těchto kůží – které se po vyčinění nazývají usněmi – po ukončení jejich životnosti dají jednodušeji recyklovat. Tyto koželužny vynakládají značné finanční prostředky do depuračních a recyklačních systémů a fungují tedy s co nejmenším dopadem na životní prostředí. Usně s touto ochrannou známkou neobsahují azofarbiva a jiné toxické látky.

Všechny naše výrobky jsou zhotoveny z usní, pocházejících z prověřených koželužen, fungujících na stejných ekologických principech šetrných k životnímu prostředí.

 

 

 

Povrchově výrobky ošetřujeme atestovanými balzámy a emulzemi především na přírodní bázi.

K barvení usní používáme netoxiceké barvy.

Kovové komponenty nakupujeme od tradičních dodavatelů.


 
 

 

 
 
Nechceme přispívat k nadprodukci
 

Navrhujeme výrobky v jednoduchém stylu, balíme je do papírových krabic nebo obálek.

Nebráníme se, naopak nás těší, možnost zužitkovat k distribuci již použité krabice.

 

 

Budeme nesmírně potěšeni, pokud si zakoupíte naše výrobky a věříme, že se pak tyto stanou na dlouhou dobu oblíbenou a nedílnou součástí vašeho šatníku.

 

  


Zpět do obchodu